Oferty z innych miejsc

Ostrołęka (11634)

Sienno (11607)

Nowe Miasto (11323)

Ciechanów (10971)

Legionowo (10599)

Jastrzębia (10574)

Sochaczew (10415)

Włochy (10114)

Tomaszów Mazowiecki (10106)

Błonie (9831)

 

Herb Nasielska

  Nasielsk to miasto położone w województwie mazowieckim w centralnej jego części, co więcej leżące jedynie 50 km na północ od Warszawy. Obecnie miasto zamieszkuje prawie 8 tysięcy mieszkańców. Nasielsk to ośrodek usługowy i przemysłowy. W mieście znajduje się odlewnia aluminium i stopów. Wiodący przemysł w Nasielsku to branża głównie odzieżowa, materiałów i urządzeń elektrotechnicznych i wyrobów metalowych. Na obszarze gminy Nasielsk krzyżują się komunikacyjne szlaki drogowe Warszawa – Ciechanów oraz Pułtusk – Płońsk. Ponadto, przez gminę przebiega zelektryfikowany szlak kolejowy Warszawa – Gdańsk, będący częścią magistrali europejskiej E-67 Gdańsk – Wiedeń. Cała gmina Nasielsk ma charakter rolniczy. Dlatego też w Gminie Nasielsk dominuje uprawa zbóż i ziemniaków. Coraz większy areał zajmują uprawy kukurydzy uprawianej na paszę dla zwierząt. W grupie roślin zbożowych przeważa uprawa żyta i mieszanek zbożowych. Coraz większą ilości gospodarstw stanowią jednostki skierowane w kierunku wąskiej specjalizacji. Bardzo sprzyjające są tu warunki dla lokalizacji małych zakładów przetwórstwa rolno-spożywczego, które dadzą zatrudnienie bezrobotnym mieszkańcom. Aby poprawić wiedzę rolników, oraz ich kwalifikacje na rynku pracy Urząd Miejski wraz z miejscowym Oddziałem Ośrodka Doradztwa Rolniczego prowadzi liczne szkolenia i kursy dla rolników.


Podaj swój e-mail, jeśli chcesz, abyśmy powiadomili Cię o nowych ofertach pracy w Nasielsku:

Forum pracy, dyskusje, artykuły:

Bezrobocie 2013 dane GUS
Artykuł z dnia: sobota, 19 październik 2013
W sierpniu 2013 r. w porównaniu do lipca br. odnotowano spadek liczby bezrobotnych i stopy bezrobocia, natomiast w stosunku do sierpnia ub. roku zaobserwowano wzrost zarówno liczby bezrobotnych jak i stopy bezrobocia. Mniejsza niż przed miesiącem i przed rokiem, była liczba bezrobotnych nowo zarejestrowanych. Mniej osób niż w lipcu br. ale więcej niż przed rokiem wyrejestrowano z urzędów pracy. W końcu sierpnia 2013 r. do urzędów pracy zgłoszono więcej ofert pracy niż w poprzednim miesiącu br. i w analogicznym okresie ub. roku.
Czytaj dalej ->


2013 rok. Jakie zawody świecą wakatem?
Artykuł z dnia: poniedziałek, 28 styczeń 2013


Kilka prostych kroków do zdobycia pracy w dobie bezrobocia.
Artykuł z dnia: piątek, 25 styczeń 2013
Czytaj dalej ->


Najdziwniejsze profesje w Polsce
Artykuł z dnia: piątek, 31 sierpień 2012
Topiarz fryty, manipulant drewna, wybieracz monet, tanatopraktor - zapewne mało kto odgadnie czym zajmują się osoby wykonujące te zawody. Część z nich jest na tyle egzotyczna, że próżno ich szukać w ministerialnej klasyfikacji.
Czytaj dalej ->


Parasolnik, który nie lubi nosić parasola
Artykuł z dnia: czwartek, 30 sierpień 2012
Klient przynosi strzępy parasola, a ja muszę sprawić, by znów chronił go przed deszczem - mówi Michał Klarkowski, parasolnik z Poznania.
Czytaj dalej ->


Szczurołap - zawód, który nie wyginie
Artykuł z dnia: środa, 29 sierpień 2012
Zasada jest prosta - szczury były, są i będą. Jeśli ktoś myśli, że ich nie ma, bo ich nie widać, to jest w błędzie. Są cholernie dobrymi obserwatorami - zanim wejdą na dany teren, najpierw wysyłają zwiadowców, którzy obserwują nasze zwyczaje.
Czytaj dalej ->


Zawód: gracz komputerowy
Artykuł z dnia: wtorek, 28 sierpień 2012
Twoje dziecko spędza godziny, grając na komputerze? Nie martw się! W przyszłości może zostać świetnie zarabiającą międzynarodową gwiazdą.
Czytaj dalej ->


Nowy zawód: mąż do wynajęcia
Artykuł z dnia: poniedziałek, 27 sierpień 2012
Może wyprowadzić psa lub wywiercić dziurę w ścianie. Mąż do wynajęcia ma jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę - potrafi po sobie posprzątać!
Czytaj dalej ->


Zarobić na zdrowym stylu życia
Artykuł z dnia: piątek, 24 sierpień 2012


Masażysta, kosmetyczka, fizjoterapeuta czyli jak zarobić na urodzie
Artykuł z dnia: czwartek, 23 sierpień 2012
Masażyści, kosmetyczki, fizjoterapeuci, stylistki. W tej branży ofert nie brakuje. Nic dziwnego, że szkoły policealne kształcące w popularnych okołozdrowotnych zawodach, cieszą się coraz większą popularnością.
Czytaj dalej ->


Motywacja przez pryzmat świeczki
Artykuł z dnia: środa, 22 sierpień 2012
– Jest gigantyczne niedopasowanie pomiędzy tym, co nauka wie o motywacji pracowników, a tym, jak tę wiedzę wykorzystuje się w biznesie – o motywacji opowiada Dan Pink.
Czytaj dalej ->


Okoliczne miejscowości:

Pomiechówek , Leoncin, Czosnów, Zakroczym, Nowy Dwór Mazowiecki.