Oferty z innych miejsc

Ostrołęka (10859)

Sienno (10837)

Nowe Miasto (10573)

Ciechanów (10196)

Legionowo (9824)

Jastrzębia (9824)

Sochaczew (9640)

Włochy (9364)

Tomaszów Mazowiecki (9331)

Błonie (9056)

 

Herb Nasielska

  Nasielsk to miasto położone w województwie mazowieckim w centralnej jego części, co więcej leżące jedynie 50 km na północ od Warszawy. Obecnie miasto zamieszkuje prawie 8 tysięcy mieszkańców. Nasielsk to ośrodek usługowy i przemysłowy. W mieście znajduje się odlewnia aluminium i stopów. Wiodący przemysł w Nasielsku to branża głównie odzieżowa, materiałów i urządzeń elektrotechnicznych i wyrobów metalowych. Na obszarze gminy Nasielsk krzyżują się komunikacyjne szlaki drogowe Warszawa – Ciechanów oraz Pułtusk – Płońsk. Ponadto, przez gminę przebiega zelektryfikowany szlak kolejowy Warszawa – Gdańsk, będący częścią magistrali europejskiej E-67 Gdańsk – Wiedeń. Cała gmina Nasielsk ma charakter rolniczy. Dlatego też w Gminie Nasielsk dominuje uprawa zbóż i ziemniaków. Coraz większy areał zajmują uprawy kukurydzy uprawianej na paszę dla zwierząt. W grupie roślin zbożowych przeważa uprawa żyta i mieszanek zbożowych. Coraz większą ilości gospodarstw stanowią jednostki skierowane w kierunku wąskiej specjalizacji. Bardzo sprzyjające są tu warunki dla lokalizacji małych zakładów przetwórstwa rolno-spożywczego, które dadzą zatrudnienie bezrobotnym mieszkańcom. Aby poprawić wiedzę rolników, oraz ich kwalifikacje na rynku pracy Urząd Miejski wraz z miejscowym Oddziałem Ośrodka Doradztwa Rolniczego prowadzi liczne szkolenia i kursy dla rolników.


Podaj swój e-mail, jeśli chcesz, abyśmy powiadomili Cię o nowych ofertach pracy w Nasielsku:

Forum pracy, dyskusje, artykuły:

Szczurołap - zawód, który nie wyginie
Artykuł z dnia: środa, 29 sierpień 2012
Zasada jest prosta - szczury były, są i będą. Jeśli ktoś myśli, że ich nie ma, bo ich nie widać, to jest w błędzie. Są cholernie dobrymi obserwatorami - zanim wejdą na dany teren, najpierw wysyłają zwiadowców, którzy obserwują nasze zwyczaje.
Czytaj dalej ->


Zawód: gracz komputerowy
Artykuł z dnia: wtorek, 28 sierpień 2012
Twoje dziecko spędza godziny, grając na komputerze? Nie martw się! W przyszłości może zostać świetnie zarabiającą międzynarodową gwiazdą.
Czytaj dalej ->


Nowy zawód: mąż do wynajęcia
Artykuł z dnia: poniedziałek, 27 sierpień 2012
Może wyprowadzić psa lub wywiercić dziurę w ścianie. Mąż do wynajęcia ma jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę - potrafi po sobie posprzątać!
Czytaj dalej ->


Zarobić na zdrowym stylu życia
Artykuł z dnia: piątek, 24 sierpień 2012


Masażysta, kosmetyczka, fizjoterapeuta czyli jak zarobić na urodzie
Artykuł z dnia: czwartek, 23 sierpień 2012
Masażyści, kosmetyczki, fizjoterapeuci, stylistki. W tej branży ofert nie brakuje. Nic dziwnego, że szkoły policealne kształcące w popularnych okołozdrowotnych zawodach, cieszą się coraz większą popularnością.
Czytaj dalej ->


Motywacja przez pryzmat świeczki
Artykuł z dnia: środa, 22 sierpień 2012
– Jest gigantyczne niedopasowanie pomiędzy tym, co nauka wie o motywacji pracowników, a tym, jak tę wiedzę wykorzystuje się w biznesie – o motywacji opowiada Dan Pink.
Czytaj dalej ->


Człowiek ambitny człowiekiem sukcesu?
Artykuł z dnia: wtorek, 21 sierpień 2012
– Poszukiwane ambitne osoby na odpowiedzialne stanowisko. Jesteś ambitny? Ta praca jest dla Ciebie! – takimi słowami zaczyna się większość ogłoszeń. Czy rzeczywiście bycie ambitnym może ułatwić nam znalezienie pracy, a następnie odniesienie w niej sukcesu
Czytaj dalej ->


Coś mi mówi, że stać mnie na więcej
Artykuł z dnia: poniedziałek, 20 sierpień 2012
Jest coś, co nie pozwala zadowolić się byle źródłem dochodów. Jest coś, co winduje zawodowe oczekiwania wobec siebie i innych. I nie warto tego ignorować.
Czytaj dalej ->


5 krótkich ćwiczeń, które możesz wykonać przy biurku w pracy
Artykuł z dnia: piątek, 17 sierpień 2012
Praca biurowa stwarza wiele zagrożeń dla osób ją wykonujących. Osiem na dziesięć pracowników biurowych skarży się na silne bóle kręgosłupa, wywołane zmniejszona aktywnością fizyczna oraz pozostawaniem w jednostajnej pozycji, przez większość czasu w pracy
Czytaj dalej ->


O figurę można dbać wszędzie: gimnastyka w biurze
Artykuł z dnia: czwartek, 16 sierpień 2012
Dzięki gimnastyce w biurze możemy zadbać o ciało i rozjaśnić umysł podczas pracy.
Czytaj dalej ->


Sport treningiem motywacji
Artykuł z dnia: środa, 15 sierpień 2012
Istnieje duży stopień analogii między uprawianiem sportu a pracą zawodową. W obu przypadkach można spotkać się z problemem motywacji, efektywności i satysfakcji.
Czytaj dalej ->


Okoliczne miejscowości:

Pomiechówek , Leoncin, Czosnów, Zakroczym, Nowy Dwór Mazowiecki.